YURT DIŞI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

Yurt Dışı Seyahatleriniz AREX Sigorta ile Güvende!

Arex Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası, yurtdışı seyahatiniz esnasında hastalık veya kaza sonucu tedavi giderlerinizi ve ek teminatlarla bagaj kaybolması, gerekli ilaçların sevki gibi birçok seyahat sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli ihtiyaçlarınızı kapsayan sigorta türüdür.

YURT DIŞI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI
NEDİR?

Arex Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası, yurtdışı seyahatiniz esnasında hastalık veya kaza sonucu tedavi giderlerinizi ve ek teminatlarla bagaj kaybolması, gerekli ilaçların sevki gibi birçok seyahat sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli ihtiyaçlarınızı kapsayan sigorta türüdür.

YURT DIŞI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASINI
NELERİ KAPSAR?

Arex Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası teminatları paket içeriklerine göre değişkenlik göstermektedir. Seyahat esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz teminatlara göre paket seçimi yaparak yetkili acentelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Teminatlar Standart Paket Plus Paket
Ana Teminatlar
  • TIBBİ TEDAVİ TEMİNATI
  • SİGORTALININ CENAZESİNİN NAKLİ
  • SİGORTALININ SEYAHATİ VEYA NAKLİ
  • SİGORTALININ ACİL SAĞLIK SORUNU NEDENİYLE YURDA NAKLİ
Seyahat Yardım Teminatları
  • BAGAJIN BULUNMASI VE SİGORTALIYA SEVKİ GEREKLİ İLAÇLARIN SEVKİ
  • TIBBİ BİLGİ VE DANIŞMANLIK
  • REFAKATÇİNİN KONAKLAMASI
  • REKAFATÇİNİN ULAŞIMI
  • BAGAJ KAYBI
  • ACİL DİŞ TEMİNATI
AREX YURT DIŞI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI
TEMİNATLARI

Acil Diş Teminatı

Bagaj Kaybı

Yurtdışında Covid-19 Tedavi Giderleri

Gerektiğinde İkamet Adresine veya Sağlık Merkezine Nakil

Gerekli İlaçların Sevki

7/24 Hizmet Desteği

MERAK ETTİKLERİNİZ

Yurtdışı seyahatiniz esnasında sizi ani kaza veya hastalıklara karşı koruması ile Schengen ülkelerine yapılan seyahatlerde sigorta zorunlu belgeler arasında yer almaktadır. Avrupa ülkeleri haricinde de başka birçok ülkede vize başvuru esnasında seyahat sağlık sigorta poliçesi zorunlu tutulabilmektedir. Vize başvurunuz öncesinde en yakın acentemizden seyahat sağlık sigortası talep edebilirsiniz.

Covid-19 teminatı isteğe bağlı bir teminat olup poliçe satın alınma sürecinde talep edilmesi durumunda kapsam dahiline alınmaktadır.

Arex Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortasından 0-80 yaş aralığında herkes yararlanabilir.

0-6 yaş grubu çocuklar anne ve babaları ile seyahat etmeleri, 7-15 yaş grubu çocuklar ise anne veya babalarının sigorta ettiren olması kaydıyla sigortalanabilirler.

Seyahate katılamayacağınız durumda poliçenin başlangıç tarihinden en geç 24 saat öncesine kadar iptal için başvuru yapıp poliçenizin iade edilmesi koşulu ile iptal işlemi gerçekleştirilebilir.

Seyahatiniz esnasında acil bir durum yaşadığınız takdirde herhangi bir aksiyon almadan önce 7/24 Hizmet veren ve poliçe kağıdınızda yazılı Asistans firmamızla iletişime geçmelisiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası genel şartları için tıklayın.

BİZE SORMAK İSTEDİĞİNİZ
KONULAR MI VAR?

Görüş ve önerileriniz bizim için çok önemli. AREX Sigorta veya sigortacılık hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan tüm sorularınız için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Arex Sigorta, %100 yerli ve milli sermaye ile kurularak, 2020 yılında sigorta sektörüne ilk adımlarını atan, müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunan sigorta şirketidir.

AREX Sigorta’da, Aracınız için: Genişletilmiş Kasko Sigortası hizmeti sunmaktayız.

AREX Sigorta’da, Konutunuz için: Konut Paket Sigortası, Konut Eşya Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası hizmeti sunmaktayız.

AREX Sigorta’da, İşyeriniz için: İşyeri Paket Sigortası hizmeti sunmaktayız.

AREX Sigorta’da, İnşaat All-Risk Sigortası, Elektronik Cihaz Sigortası ve Makine Kırılma Sigortası hizmeti sunmaktayız.