Siber Güvenlik Arex Sigorta'da!

Siber Güvenlik Poliçesi ile Siber dünyadaki tüm tehditlere karşı kendinizi güvence altına Arex Sigorta ile birlikte alın!

SİBER GÜVENLİK SİGORTASI
NEDİR?

Siber güvenlik sigortası; dijitalleşmenin hızlanmasıyla birlikte, kuruluşların her geçen gün daha da fazla artan siber tehditlere ve diğer çevrimiçi suçlara karşı korunmasına veya saldırılara uğraması durumunda da iyileşme çalışmalarına yardımcı olan ve 3. şahıslar tarafından yöneltilebilecek tazminat taleplerini teminat altına alan bir sigorta türüdür.

SİBER GÜVENLİK SİGORTASI'NIN AVANTAJLARI NELERDİR?
Hadiseye Müdahale
Ağ Kesintisi ve Kar Kaybı
Siber Şantaj ve Fidye
Gizlilik Mevzuatına İlişkin Savunma Giderleri ve Cezalar
Gizlilik ve Ağ Güvenliği Sorumluluğu
Multimedya Sorumluluğu
MERAK ETTİKLERİNİZ

  • Sistemlerin açıkları kullanılarak ya da çeşitli yazılımlardan faydalanılarak, bilgisayar sistemlerine yetkisiz erişim sağlama ve verileri çalma, değiştirme veya yok etme girişimleridir.

Poliçeniz başlangıç tarihinden itibaren 1 yıl geçerlidir.

Siber risklerden korunmak isteyen bütün ticari işletmeler siber güvenlik sigortası yaptırabilir ve kendilerini teminat altına alabilirler.

Siber Güvenlik Sigortası’nda farklı teminat limitleri için belirlenmiş muafiyet alternatifleri bulunmaktadır.

BİZE SORMAK İSTEDİĞİNİZ
KONULAR MI VAR?

Görüş ve önerileriniz bizim için çok önemli. AREX Sigorta veya sigortacılık hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan tüm sorularınız için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Arex Sigorta, %100 yerli ve milli sermaye ile kurularak, 2020 yılında sigorta sektörüne ilk adımlarını atan, müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunan sigorta şirketidir.

AREX Sigorta’da, Aracınız için: Genişletilmiş Kasko Sigortası hizmeti sunmaktayız.

AREX Sigorta’da, Konutunuz için: Konut Paket Sigortası, Konut Eşya Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası hizmeti sunmaktayız.

AREX Sigorta’da, İşyeriniz için: İşyeri Paket Sigortası hizmeti sunmaktayız.

AREX Sigorta’da, İnşaat All-Risk Sigortası, Elektronik Cihaz Sigortası ve Makine Kırılma Sigortası hizmeti sunmaktayız.