İŞYERİ PAKET SİGORTASI

İşyeriniz AREX Sigorta ile güvende!

AREX Sigorta size İşyeri Paket Sigortası ile işyerinizin faaliyet türüne göre taşıdığı riskleri dikkate alarak şekillendirebileceğiniz, taşınır/taşınmaz değerlerinizle birlikte çalışanlarınızı da güvence altına alabileceğiniz esnek bir ticari paket sigortası sunmaktadır.

İŞYERİ PAKET SİGORTASI
NEDİR?

Bir işyerinin tüm taşınır ve taşınmaz değerlerini yangın, doğal afetler, hırsızlık, dahili su başta olmak üze pek çok riskin gerçekleşmesi ihtimaline karşı güvence altına alan, işyerinin faaliyeti ile ilgili olarak maruz kalabileceği tazminat talepleri, üretimin durmasına bağlı gelir kayıpları, makine ve cihazlarda meydana gelebilecek kırılma ve bozulmalar gibi farklı riskleri kapsayan teminatların bir arada sunulduğu ticari bir sigorta ürünüdür.

İŞYERİ PAKET SİGORTASINI
NEDEN YAPTIRMALIYIM?

İşyerinde meydana gelebilecek bir olay sonucunda istenmeyen kayıplarla karşılaşılması halinde işyerinin en hızlı şekilde yeniden faaliyete dönebilmesi için gereken maddi desteği sağlamak isteyen işyeri sahiplerinin yaptırması gereken bir poliçedir. İşyeri Paket Sigortasının sağlamış olduğu diğer avantajlar ise şu şekildedir:

İşyerinde olası bir yangın hadisesi sonucu meydana gelen zararın yıkıcı etkileri ek bir finansman yaratmanıza ihtiyaç kalmadan poliçe limitleri dahilinde karşılanır.

Deprem, fırtına, sel gibi işyerlerinde önemli kayıplara yol açan bir durum ile karşılaşıldığında zararın en hızlı şekilde telafisi ve uygun şekilde onarımın sağlanması için teknik ve maddi destek sağlar.

İşyerinde meydana gelecek bir hasarda, komşularınızın veya 3. şahısların mallarına zarar vermesi halinde oluşacak sorumlulukları sizin yerinize tazmin eder.

İşyerinde meydana gelecek bir kaza sonucu çalışanların yaralanması, vefatı halinde SGK’nın kapsamadığı masraflar için maddi destek sağlar.

Her sene yenileyeceğiniz ticari paket poliçesi için ödeyeceğiniz ufak primler karşılığında büyük risklerinizi sigorta şirketinize devretmiş olursunuz.

İŞYERİ PAKET SİGORTASI
TEMİNATLARI

AREX Sigorta'dan alacağınız İşyeri Paket Sigortası ile işyerinizde daha güven ve huzurla çalışmanız için teminat sağlanır. İşyeri Paket Sigortasının sağlamış olduğu teminatlar şu şekildedir;

Yangın, Yıldırım, İnfilak

Yer Kayması

Deprem

Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler, Terör

Dahili Su

Hırsızlık

Hava, Kara ve Deniz Taşıtları Çarpması

Dolu

Fırtına

Duman

Kar Ağırlığı

Yangın Mali Sorumluluk (Komşuluk/Kiracılık Mali Sorumluluklar)

Cam Kırılması

Sel ve Su Baskını

Kar Kaybı

Hukuksal Koruma

Elektronik Cihaz Sigortası

Makine Kırılması Sigortası

Makine Kırılmasına Bağlı Kar Kaybı

Alternatif İşyeri Masrafları

Enkaz Kaldırma Masrafları

Üçüncü Şahıs Sorumluluk

Ferdi Kaza

İşveren Mali Mesuliyet

Taşınan Para

Kira Kaybı

İş Durması

AREX Acil Yardım Asistans Hizmetleri

AREX İşyeri Yardım Asistans Hizmetleri

İŞYERİ PAKET SİGORTASI
ASİSTANS HİZMETLERİ

Asistans hizmetleri, İşyeri Paket Sigortası ile birlikte ödenebilir seviyedeki bir prim karşılığında, eklenerek verilebilen hizmettir. Küçük çaplı onarım veya tadilatlarınızda sorunlarınıza hızlıca çözüm sağlayan hizmetler içermekte ve ihtiyaç olması halinde, işyerinde çalışan kişilere acil tıbbi destek, ambulans ve bilgi hattı gibi hizmetleri kapsamakta olup 0850 474 1313 nolu Çağrı Merkezimizi arayarak ihtiyaç duyulan hizmetleri kolaylıkla temin edebilmektedir.

İŞYERİ PAKET SİGORTASI
GENEL ŞARTLARI

İşyeri Paket Sigortası için yukarıda belirtmiş olduğumuz teminat ve avantajlarından faydalanmak isteyen müşterilerimizin sigortadan yararlanabilmesi için bazı şartlar bulunmaktadır.

Yangın Sigortası Genel Şartları

Cam Kırılmasına Karşı Sigorta Genel Şartları

Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Mesuliyet Sigortası Genel Şartları

İşveren Sorumluluk Sigortası Genel Şartları

Yangına Bağlı Kar Kaybı Sigortası Genel Şartları,

Elektronik Cihaz Sigortası Genel Şartları,

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları

Hırsızlık Sigortası Genel Şartları,

Makine Kırılması Sigortası Genel Şartları,

Hukuksal Koruma Sigortası Genel Şartları

BİZE SORMAK İSTEDİĞİNİZ
KONULAR MI VAR?

Görüş ve önerileriniz bizim için çok önemli. AREX Sigorta veya sigortacılık hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan tüm sorularınız için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Arex Sigorta, %100 yerli ve milli sermaye ile kurularak, 2020 yılında sigorta sektörüne ilk adımlarını atan, müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunan sigorta şirketidir.

AREX Sigorta’da, Aracınız için: Genişletilmiş Kasko Sigortası hizmeti sunmaktayız.

AREX Sigorta’da, Konutunuz için: Konut Paket Sigortası, Konut Eşya Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası hizmeti sunmaktayız.

AREX Sigorta’da, İşyeriniz için: İşyeri Paket Sigortası hizmeti sunmaktayız.

AREX Sigorta’da, İnşaat All-Risk Sigortası, Elektronik Cihaz Sigortası ve Makine Kırılma Sigortası hizmeti sunmaktayız.