AREX Sigorta Yenilikçi Bakış Açısı ile Çıktığı Yolda 1. Yılını Kutladı

16 Eylül 2020’de yenilikçi bakış açısı ile yola çıkan ve 14 Nisan 2021 tarihinde ruhsatını alarak sektöre adımını atan AREX Sigorta, kuruluşunun 1. yılını tüm personelinin katılımı ile Kozyatağı Genel Müdürlüğü’nde kutladı.

16 Eylül 2020 tarihinde yenilikçi bakış açısı ile yola çıkan ve 14 Nisan 2021 tarihinde ruhsatını alarak sektöre adımını atan AREX Sigorta, kuruluşunun 1. yılını tüm personelinin katılımı ile Kozyatağı Genel Müdürlüğü’nde kutladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Süphanoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şahin Türel, Yönetim Kurulu Üyeleri Rahmi Özen, Ercan Tunç ve İ. Hakan Muştu’dan oluşan güçlü yönetim kadrosu ile AREX Sigorta, birikimli ekibi ve güçlü kurumsal yapısıyla yenilikçi ve yeni ürünler yaratmada öncü olarak hızla büyümeyi hedefliyor.

AREX Sigorta Genel Müdürü Hakan Muştu; “Sigorta sektörüne yenilikçi bir bakış açısı getirme hedefi ile çıktığımız yolculuğumuzda şirketimizin 1. yılını çalışma arkadaşlarımız ve değerli misafirlerimizle kutladık. Geleneksel sigortacılık ve sigorta ürünleri yanında, yenilikçi bakış açısı ile sigorta pazarına katkı sağlayacak yeni alanlarda da geliştirmeler yapmaya devam edeceğiz. Yarının sigortacılığının temellerini bugünden atmak için çalışıyoruz” mesajını verdi.

Sektöre kefalet sigortası ve tüm elementer sigortalarda ürünler sunmaya devam eden AREX Sigorta yenilikçi adımlarla sigortaya ihtiyacı olan herkesi şaşırtacak yepyeni ürünler ve projelerle yoluna devam edecek.