GRUP FERDİ KAZA SİGORTASI

Kaza Anında AREX Sigorta yanınızda!

AREX Sigorta’nın sunmuş olduğu Grup Ferdi Kaza Sigortası ile işyerinizde çalışanlarınızı kazalara karşı güvence altına almak amacıyla satın alabilecekleri bir sigortadır.

GRUP FERDİ KAZA SİGORTASI
NEDİR?

Grup Ferdi Kaza Sigortası işveren tarafından işyerinde bulunan çalışanlar için grup olarak yaptırılan ve çalışanların çalıştıkları süre boyunca ani ve beklenmedik bir şekilde kaza geçirmeleri sonucu vefat, kısmi veya tam maluliyet, yaralanması durumunda tedavi masrafları için teminat sağlayan bir sigortadır. Çalışanlara ödenecek tazminat tutarları ve teminat kapsamı poliçe yapılmadan önce belirlenmektedir.

GRUP FERDİ KAZA SİGORTASI
NEDEN YAPTIRMALIYIM?

Grup Ferdi Kaza Sigortası ani bir şekilde gelişen ve çoğunlukla hazırlıksız yakalandığımız kaza durumlarında teminat kapsamına alınan işyeri çalışanlarına çalışamadıkları dönemde ihtiyaçları olan maddi desteği sağlar. Grup Ferdi Kaza Sigortasının sağladığı diğer avantajlar şu şekildedir;

Ferdi Faza Sigortası ile birlikte istenmesi halinde Asistans Hizmetleri; araç çekilmesi, ikame araç, çilingir hizmeti, tıbbi danışmanlık, tıbbi nakil gibi hizmetler de ufak bir prim karşılığında kapsama dahil edilebilir.

Sigortalı kişiler kaza sonucu sürekli sakat kalmaları halinde poliçede belirtilen bedeller üzerinden tazminat almaya hak kazanırlar.

Poliçeye dahil edilmesi kaydıyla Deprem ve diğer doğal afetlerden kaynaklanan durumlar da teminat altına alınabilmektedir.

Sigortalılar kaza sonucu çalışamayacak duruma düşerlerse poliçede belirtilen gündelik tazminat bedelleri üzerinden ödeme yapılır.

GRUP FERDİ KAZA SİGORTASI
TEMİNATLARI

AREX Sigorta'dan alacağınız Grup Ferdi Kaza Sigortası ile şirket çalışanlarınızı olası kötü durumlara karşı teminat altına alırsınız. Grup Ferdi Kaza Sigortasının sağlamış olduğu teminatlar şu şekildedir;

Vefat

Sürekli Sakatlık

Tedavi Masrafları

Gündelik Tanzimat

Ferdi Kaza Asistans Hizmetleri

GRUP FERDİ KAZA SİGORTASI
ASİSTANS HİZMETLERİ

Asistans hizmetleri, Ferdi Kaza sigorta poliçesi ile birlikte ödenebilir seviyedeki bir prim karşılığında verilen bir hizmet olup, sigortalı kişilere ait aracın kaza sonucu çekilmesi, ikame araç temini, çilingir hizmetleri, tıbbi nakil ve tıbbi danışmanlık gibi hizmetleri kapsamakta olup 0850 474 1313 nolu Çağrı Merkezimizi arayarak kolaylıkla gerekli hizmetler temin edilebilmektedir.

GRUP FERDİ KAZA SİGORTASI
GENEL ŞARTLARI

Grup Ferdi Kaza Sigortası yaptırılması halinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları geçerli olacaktır.

BİZE SORMAK İSTEDİĞİNİZ
KONULAR MI VAR?

Görüş ve önerileriniz bizim için çok önemli. AREX Sigorta veya sigortacılık hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan tüm sorularınız için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Arex Sigorta, %100 yerli ve milli sermaye ile kurularak, 2020 yılında sigorta sektörüne ilk adımlarını atan, müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunan sigorta şirketidir.

AREX Sigorta’da, Aracınız için: Genişletilmiş Kasko Sigortası hizmeti sunmaktayız.

AREX Sigorta’da, Konutunuz için: Konut Paket Sigortası, Konut Eşya Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası hizmeti sunmaktayız.

AREX Sigorta’da, İşyeriniz için: İşyeri Paket Sigortası hizmeti sunmaktayız.

AREX Sigorta’da, İnşaat All-Risk Sigortası, Elektronik Cihaz Sigortası ve Makine Kırılma Sigortası hizmeti sunmaktayız.