BİREYSEL FERDİ KAZA SİGORTASI

Kaza Anında AREX Sigorta yanınızda!

AREX Sigorta’nın sunmuş olduğu Bireysel Ferdi Kaza Sigortası kişilerin kendilerini kazalara karşı güvenceye almak amacıyla satın alabilecekleri bir sigortadır.

BİREYSEL FERDİ KAZA SİGORTASI
NEDİR?

Günlük hayatın akışı içerisinde kişinin kendi iradesi dışında kaza sonucu ani ve beklenmedik bir şekilde yaralanması veya sakat kalması durumunda tedavi masraflarını, kısmi veya tam maluliyet gerçekleşmesi durumunda ise maddi kayıplarını karşılayan, vefat etmesi halinde ise yakınlarına maddi destek sağlayan bir can sigortası türüdür. Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarına göre, gaz zehirlenmesi, trafik kazası, düşme, yanma, yılan ve haşere sokmaları gibi olaylar da kaza olarak kabul edilmektedir.

BİREYSEL FERDİ KAZA SİGORTASINI
NEDEN YAPTIRMALIYIM?

Bireysel Ferdi Kaza Sigortası ani bir şekilde gelişen ve çoğunlukla hazırlıksız yakalandığımız kaza durumlarında teminat kapsamına alınan kişiye ve/veya yakınlarına çalışamadığı dönemde ihtiyacı olan maddi desteği sağlar. Bireysel Ferdi Kaza Sigortasının sağladığı diğer avantajlar şu şekildedir;

Ferdi Kaza Sigortası ile birlikte istenmesi halinde Asistans Hizmetleri; araç çekilmesi, ikame araç, çilingir hizmeti, tıbbi danışmanlık, tıbbi nakil gibi hizmetler de ufak bir prim karşılığında kapsama dahil edilebilir.

Sigortalı kişinin kaza sonucu sürekli sakat kalması halinde poliçede belirtilen bedeller üzerinden tazminat almaya hak kazanır.

Poliçeye dahil edilmesi kaydıyla Deprem ve diğer doğal afetlerden kaynaklanan durumlar da teminat altına alınabilmektedir.

Sigortalı kaza sonucu çalışamayacak duruma düşerse poliçede belirtilen gündelik tazminat bedelleri üzerinden ödeme yapılır.

BİREYSEL FERDİ KAZA SİGORTASI
TEMİNATLARI

AREX Sigorta'dan alacağınız Bireysel Ferdi Kaza Sigortası ile kendinizi ve sevdiklerinizi, olası kötü durumlara karşı teminat altına alırsınız. Bireysel Ferdi Kaza Sigortasının sağlamış olduğu teminatlar şu şekildedir;

Vefat

Sürekli Sakatlık

Tedavi Masrafları

Gündelik Tanzimat

Ferdi Kaza Asistans Hizmetleri

BİREYSEL FERDİ KAZA SİGORTASI
ASİSTANS HİZMETLERİ

Ferdi Kaza Sigorta poliçesine, ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz Asistans hizmetini ekleyebilirsiniz. İkame Araç Hizmeti, Çekici Hizmeti, Konut Asistans hizmetleri küçük primlerle poliçenize dahil edilebilmektedir. 0850 474 1313 nolu Çağrı Merkezini arayarak hizmetlerimizden anında yararlanabilirsiniz.

BİREYSEL FERDİ KAZA SİGORTASI
GENEL ŞARTLARI

Bireysel Ferdi Kaza Sigortası yaptırılması halinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları geçerli olacaktır.

BİZE SORMAK İSTEDİĞİNİZ
KONULAR MI VAR?

Görüş ve önerileriniz bizim için çok önemli. AREX Sigorta veya sigortacılık hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan tüm sorularınız için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Arex Sigorta, %100 yerli ve milli sermaye ile kurularak, 2020 yılında sigorta sektörüne ilk adımlarını atan, müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunan sigorta şirketidir.

AREX Sigorta’da, Aracınız için: Genişletilmiş Kasko Sigortası hizmeti sunmaktayız.

AREX Sigorta’da, Konutunuz için: Konut Paket Sigortası, Konut Eşya Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası hizmeti sunmaktayız.

AREX Sigorta’da, İşyeriniz için: İşyeri Paket Sigortası hizmeti sunmaktayız.

AREX Sigorta’da, İnşaat All-Risk Sigortası, Elektronik Cihaz Sigortası ve Makine Kırılma Sigortası hizmeti sunmaktayız.